Yotel İstanbul Havalimanı Oteli (Yotel İstanbul Airport Hotel)

Yotel İstanbul Havalimanı Oteli (Yotel İstanbul Airport Hotel) Dünyanın en büyük havalimanı otelleri içerisinde yer alır ve avrupadaki en büyük havalimanı oteli olma özelliği taşımaktadır. 451 toplamda odaya sahip otelde 5 yıldızlı hizmet ve kaliteli hizmetler almak elinizdedir. Otelden iç hat ve dış hat yoluları faydalanabilmektedir. Yotel sadece yolculuk edenler çin değil, uçuş personelleri ve şirketlerinde konaklamaları için tasarlanarak yapıldı. Odalarda sizler için aklınıza gelen her detay düşünülmüştür. Bunların başında Smartbets akıllı yataklar, Telefonlarınızı kolayca bağlayacağınız akıllı televizyonlar, Wifi ve sizi rahatlatacak bir duş keyfi yapabilirsiniz.

Yotel ile daha akıllıca seyahat edin. İster yakalamak için süper erken bir uçuşunuz olsun, sıkıcı bir şekilde uzun bir transit veya konaklama veya uçuşunuz ertelenirse, Yotel, İstanbul havaalanında, güvenlik ve pasaport kontrolünden sonra, Duty-Free alanı içinde elverişli bir konuma sahip olan tek oteldir. . Hava tarafı olmak, kalkış kapınızdan birkaç dakika uzakta olduğunuz anlamına gelir ve otele gelmeden önce çantalarınızı kontrol etmeniz gerekir. Rahatlamak, uyumak ve yenilenmek için ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız, böylece bir sonraki varış noktanıza en üst formda ulaşabilirsiniz. İster bir gecede, ister sadece bir kaç kişi için konaklayın, İstanbul Havaalanı otel hava tarafı veya kara tarafı kafanızı uzatabileceğiniz yerdir.

Dünyanın en büyük ulaşım merkezlerinden biri olan yeni İstanbul Havalimanı, hem YOTEL hem de YOTELAIR'a ev sahipliği yapıyor. Havaalanı terminalinin kara tarafında - güvenlik ve pasaport kontrolünden önce - 277 kabin, spor salonu, esnek toplantı odaları ve eksiksiz bir bar ve restoran ile YOTEL'i bulacaksınız. İster sadece birkaç saat ya da gece boyunca, ister transit olarak ya da sabah erken bir uçuşta kalsanız da , İstanbul Havalimanı otel hava tarafı veya kara tarafı, kafanızı koymak için sadece bir yerdir.

YOTEL İstanbul Havalimanı (Kara Kenarı )
Tayakadın Mahallesi
Terminal Caddesi No: 1
Arnavutköy,
34283, İstanbul
Türkiye

+90212 942 6666
Rezervasyonlar: [email protected]
Gruplar: [email protected]

Yotel Kara Kenarı İçin Tıklayın

YOTELAIR İstanbul Havalimanı (Hava Kenarı)
Tayakadın Mahallesi
Terminal Caddesi No: 1
Arnavutköy,
34283, İstanbul
Türkiye

+90212 942 6666
Rezervasyonlar: [email protected]

Yotel Hava Tarafı İçin Tıklayın