Yeni Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul söz konusu olduğunda araç kiralamak birçok açıdan daha makul bir seçenektir. Trafikte adresle uğraşmak veya birçok toplu taşıma aracı değiştirmek zorunda kalmak işleri daha da zora koşacağından araç kiralama seçeneği düşünülmelidir. Bunun için hizmet vermeye hazır olan firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Yeni havalimanına gelmeden önce sitemizden hangi aracı istediğinizi ve ne kadar süre ile kiralama yapacağınızı bildiren rezervasyon işlemlerini tamamladıktan sonra firmamızdan araç kiralamak için ilk adımı tamamlamış olursunuz.

 

 

Nasıl İşlem Yapılır?

Havalimanında bulunan yeni havalimanı araç kiralama ofisimiz kapsamında birbirinden farklı segmentlerde ve oldukça kullanışlı araçlarımızdan istediğiniz herhangi birini seçebilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırmak yoğun olan havalimanı araç taleplerinden dolayı araçsız kalma riskinizi azaltacaktır. Rezervasyon yaptırdığınız saatte ve günde aracınızı teslim etmek üzere hazırlıyoruz. Bunun için kısa bir süre içinde formları doldurmanızı istiyoruz. İşlem basamaklarımız profesyonel ekibimiz tarafından mümkün olan en kısa sürede ve hatasız şekilde tamamlanıyor. Teslim edilmesi sırasında da teslimat görevlilerimiz bulunuyor.

 

 

Araç Nasıl Teslim Alınır?

Aracın teslim edilmesi için öncelikle kredi kartı ve ehliyet detaylarınızın da olduğu bir sözleşme düzenliyoruz. Gereken bilgiler temin edildikten sonra aracın teslimatına geçiyoruz. Araç tesliminde aracın tüm noktalarını size gösteriyoruz. Gösterdikten sonra aracın teknik donanım ve diğer detayları hakkında size yardımcı oluyoruz. Bu işlemleri tamamlayan teslimat görevlimiz sorunsuz şekilde aracı teslim aldığınıza dair teslim tutanağını da imzalatıyor. Ardından aracınızı güvenli bir şekilde kullanmanız için size teslim ediyoruz.

 

 

Farkımız Nedir?

Araçlarımız havalimanına gelen misafirlerimizin arzu ettiği şekilde seçilmiştir. Teslim ve rezervasyon sırasında sorunsuz ve hızlı işlemler yapıyoruz. Aynı zamanda dizel ve benzin seçenekleriyle beraber hangi aracı istediğinize karar vermeniz konusunda yardımcı oluyoruz. Araçların bakımlı ve teknik açıdan tam şekilde teslim edilmesine özen gösteriyoruz. İstanbul havalimanı araç kiralama firmamızdan memnun kalmanız için tüm firma çalışanlarımız olarak emek veriyoruz. Sigorta ve kasko seçeneklerini detaylı şekilde açıkladıktan sonra talep ettiğiniz ek sigortaları da paketinize ekliyoruz. Uzun süreli kullanımlar için ise özel fiyatlar ve paketler oluşturarak ekonomi yapmanıza katkı sağlıyoruz.