İstanbul Havalimanı Uzun Dönem Araç Kiralama

İnsanların istanbul havalimanı araç kiralama firmalarından beklentileri çok fazladır. Bu sebeple, İstanbul havalimanı uzun dönem araç kiralama firmaları hizmetlerini çeşitlendirmiştir. İnsanlar, araç kiralama konusunda, en hızlı ve kapsamlı hizmeti sunan firmaları tercih ediyorlar. Bizler, uzun yıllardan bu yana sektörde yer alan bir araç kiralama firmasıyız. Alanında uzman personellerimiz ve kaliteli araçlarımız ile 7/24 hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Bireysel müşteriler gibi kurumsal müşteriler de bu sebeple bizi tercih ediyorlar.  Firmamız, müşterilerimizin tüm beklentilerine yanıt verebilmek için her zaman yenilenmekte ve en kaliteli hizmet adına gayret göstermektedir. Firmamız, çok sayıda araca sahip olmasından dolayı, müşterilerimizin taleplerini hızlı bir şekilde karşılayabiliyor. Buna ek olarak, farklı özellikteki araçlarımız sayesinde hizmet çeşitliliği sağlayabiliyoruz.


Zengin Araç Filomuz

İstanbul havalimanı araba kiralama firmamız, çok geniş bir araç yelpazesine sahiptir. Minivan, Panelvan, Otomobil ve Minibüs dışında, VİP araçlar da firmamız bünyesinde yer alıyor. Bu sebeple, müşterimizden talep gelmesinden çok kısa bir süre sonra, çözüm sunuyoruz. Bunun yanı sıra, araç filomuz sayısı kadar çeşitliliği ile de son derece işlevseldir. Müşterimiz tercih ettiği araç türünü söylüyor ve en kısa sürede temin ediyoruz.


Farklı Özelliklere Sahip Araçlar


Araçlarımız, sayıca fazla olmasının yanı sıra, özellikleri itibariyle de çok çeşitlidir. Ekonomik, Lüks ya da VİP hizmet almak isteyen kişiler bu sebeple bize başvuruyor. Müşterilerimizin ne tür bir araca ihtiyacı olursa olsun, en uygun çözümü hazırlıyor ve kısa sürede hizmet sunuyoruz. Sağladığımız bu güven, bireysel müşterilerin gözünde de kurumsal müşterilerin gözünde de bizi zirveye çıkaran en önemli unsur olmuştur.


Bakımlı ve Şık Araçlar


Firmamız bünyesinde yer alan tüm araçların, periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Teknik olarak bakımdan geçen araçların, ayrıca detaylı temizliği de yapılmaktadır. Bu sebeple, hijyene önem veren titiz müşterilerimiz, bizleri tercih ediyorlar. Araçlarımızın sorunsuz ve bakımlı olması, uzun dönem araç kiralayacak olan müşterilerimizin bizleri tercih etmesini sağlıyor. Kurumsal müşterilerin de filo kiralamak için bizi seçmesinde en önemli sebeplerden biri budur.


Uzman ve Güler Yüzlü Personel


Sektörümüzde araç kalitesi kadar, insan unsuru da çok önemlidir. Bunu bildiğimiz için deneyimli ve güler yüzlü personellerle çalışıyoruz. Müşterimiz, firmamızla ilk temas kurduğu andan, hizmet aldığı ana kadar, sürekli olarak müşteri memnuniyetini esas alan bir anlayışla hizmet görüyor. Bu ise, firmamıza olumlu referanslar şeklinde geri dönüyor. Zengin ve farklı özelliklere sahip araç filomuz, deneyimli personellerimiz ve bakımlı temiz araçlarımız, bizleri uzun dönem İstanbul havalimanı araç kiralama isteyen kişilerin gözünde popüler hale getiriyor.


Sigortalı Araçlar


Firmamız bünyesinde yer alan tüm araçlar sigortalıdır. Bunun yanı sıra, tüm hizmetlerimizi sözleşme dahilinde gerçekleştiriyoruz. Araç ile alakalı olarak tüm riskler sözleşmede yer alan şartlara göre biz ve müşterimiz tarafından paylaşılıyor. Pek çok araç kiralama firması olmasına rağmen, sigortalı araçlarımız ve hizmetlerimizi sözleşmeyle güvence altına almamız sebebiyle öne çıkıyoruz. Sunduğumuz profesyonel hizmet, özellikle uzun dönem araç kiralama konusunda, bizlerin güvenilirliğini arttırmaktadır. Bu sebeple, firmamız uzun dönem araç kiralamak isteyenlerin tercih ettiği firma durumundadır.


Uygun Fiyatlı Hizmet


Profesyonel bir araç kiralama firmasından ne beklendiğini çok iyi biliyoruz. Bu beklentilerin tamamını karşılamak adına yoğun olarak çalışıyoruz. Araç çeşitliliği, araçların bakımlı ve temiz olması, deneyimli personel, sigortalı araçlar bizleri öne çıkaran faktörlerdir. Bunlara ek olarak kaliteli hizmetimizi uygun fiyatlarla sunuyor olmamız sayesinde sektörde fark yaratıyoruz. Ayrıca, hizmet öncesi ve sonrası ulaşılabilir olmamız müşteri memnuniyeti sağıyor.