İstanbul Havalimanı Oto Kiralama

Aktif olarak hizmet vermeye 2018 yılında başlayan ve her yıl milyonlarca yolcunun ziyaret ettiği istanbul havalimanı oto kiralama hizmeti veren firmamızda müşterilerimizin beklentilerini karşılayacak özelliklere sahip birçok araç seçeneği bulunuyor. Bu araçlardan herhangi birisini tercih ederek firmamız ile iletişime geçen müşterilerimize web adresimizde fiyatlar ve diğer hizmetler ile ilgili detayları eksiksiz şekilde anlatıyoruz. Ücretsiz servis ve ekspertiz hizmetleri ile de müşterilerine güven firmamız ile sizlerde kısa sürede iletişime geçerek daha keyifli şekilde İstanbul seyahatinizi geçirebilirsiniz.

 

 

Araç Kiralamada İstenilen Evraklar

Müşterilerimiz bizim ile iletişime geçtikleri anda firma personellerimiz sadece kredi kartı, kimlik belgesi ve 2 yıllık ehliyet istemektedirler. Bunun yanı sıra kiralama sözleşmesi de yapılan firmamızda bulunan araçların günlük bakımlarının yapılıyor olmaları nedeni ile müşterilerimizin sorun yaşama olasılıkları yoktur. Yıllık veya aylık yapılan işlemlerde ise müşterilerinden banka geçmişini isteyen ve bu şekilde kendisini garantiye alan firmamız evraklarını teslim eden müşterilerine dakikalar içerisinde araçlarını vermektedir.

 

 

Araç Kiralama Fiyatları

İstanbul havalimanı oto kiralama firmaları arasında 85 TL gibi bir ücret ile araç kiralanan tek firma olan firmamızda bu fiyat aracın marka ve modelinin yüksek olması ile 200 TL'ye kadar çıkıyor. Ancak firmamızda ek hizmetler talep ederek kalite seviyelerini biraz daha yükseltmek isteyen müşterilerimizden küçük ek miktarlar da talep ediyoruz. Ayrıca günlük 85 TL'ye kiralanan ortalama bir aracın fiyatı araç daha uzun süre kiralanmak istendiğinde daha uygun hale gelmektedir. Uzun süreli kiralamalarda ise müşterilerimizi zorlanmamaları için onlara çeşitli taksit seçenekleri sunuyoruz.

 

 

Hangi Araçlar Kiralayabiliyoruz?

Geniş araç filosu ile tüm müşterilerimiz firmamızda ihtiyaçlarını karşılayacak araçları bulabilirler. Özellikle kalabalık grupların tercih ettikleri oto kiralama işlemi için firmamızda koltuk sayısı fazla olan Vito marka araç bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız hepsi sorunsuz olan Renault, Ford, Mercedes ve Audi gibi markaların araçlarını da tüm modellerde farklı fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Bu araç seçeneklerinden sizlerde istediğinizi belirleyip firmamız ile iletişim kurup istediğiniz kadar kiralama işlemi yapabilirsiniz.