İstanbul Havalimanı Kredi Kartsız Araç Kiralama

İstanbul havalimanı kredi kartsız araç kiralama işlemleri, pek çok alternatif ile yapılan işlemler arasında yer alır. Bazı kullanıcılar kart ile ödeme yapmak yerine nakit olarak ödeme yapmak istiyor. Firmamız hangi neden ile olursa olsun araç kredi kartsız araç kiralama işlemini güven ile sunmaktadır.

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama


Kimler Kredi Kartsız Araç Kiralamak İstiyor?


Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşteriler için araç kiralama ön ödemeli olarak gerçekleşir. Bu ödeme ile kart için bloke koyma da gerçekleşmez. Bu durumda müşterilerimiz gönül rahatlığı ile araba kiralama işlemi yapar. Yurt dışından gelen müşterilerimiz için kredi kartsız olarak araç kiralama yapılır. Yurt içinde kiralama yapmak isteyenler için de bu hizmetler verilir. Nakit olarak ödeme yapmak isteyen her müşteri için kredi kartsız kiralama hizmeti verilir. Kiralamada yapılan sözleşmede bu durum kaydedilir. Sözleşme içeriğine bağlı olarak ödeme sistemi oluşturulur.


Havale İle Araç Kiralama


Güvenli şekilde İstanbul havalimanı araç kiralama işlemi önemlidir. Firmamız bu konuda son derece dikkatli davranarak kartsız kiralama da yapar. Kredi kartsız ödeme yamak isteyenler için alternatiflerden biri de havale ile ödeme gerçekleştirmektir. Havalimanı için araç kiralama işlemlerinde nakit olarak gerçekleşebilir.

İstanbul Havalimanı Kredi Kartsız Araç Kiralama


Kredi kartsız Araç Kiralamada İstenen Belgeler


Kredi kartı olmadan araç kiralama için bazı belgeler istenir. Belge talebinden önce araç için erekli kiralama güne karar verilir. Ayrıca gün sayısına bağlı olarak küçük bir meblağ da kiralama ücreti alınır. Güvence açısından firmamız tarafından maaş bordrosu alınır. Çalıştığınız kurum tarafından verilen bu bordro gerekli durumlarda istenir. Ayrıca kredi kartsız olarak kiralama yapılacak ise fatura da istenir. Adınıza olan taşınmaz elektrik, su ve doğalgaz faturası istenebilir. Bu şartlardan biri yoksa ya da sizin için uygun değilse alternatif gelişebilir. Bu da kefil ile araç kiralama olabilir. Ya da diğer alternatif açık senet olarak size sunulacaktır.


Araç Kiralama İçin Gerekli Şartlar


İstanbul havalimanı kredi kartsız araç kiralama işlemleri için kiralama yapanlarda belirli fiziki şartlar bulunmalıdır. Yaş da aynı şekilde araç kiralama için önemlidir. Ehliyet araç kiralama işlemi için olmazsa olmazlar arasında yer alır. Bu şartlar yerine geldiğinde araç kiralama işlemleri yapılır. İstanbul havalimanı araba kiralama işlemleri için fiziki yeterlilik de önemlidir. Kredi kartsız işlem yapılsa da firmamız sizden garanti istemektedir.

İstanbul Havalimanı Kartsız Araç Kiralama


Depozitolu Araç Kiralama İşlemleri


Araç kiralamada teslim formunda ödeme işlemleri belirtilir. Araç sözleşmede belirtilen kiler tarafında kullanılır. Ekstra sürücüler için firmamız ile görüşmeniz gerekir. Araç gruplarında minimum yaş sınırı da bulunur. Ekonomi sınıfı bir araç kiralamak için 21 yaş en küçük yaştır. Orta yaş grubu için en küçük yaş ise 24 yaş ile sınırlıdır. Aynı şekilde lüks gruplarında yer alan araçlar için kiralama yaşı 27 olarak belirlenmiştir. Kiralama süresi minimum olarak değişiklik gösterir. Araç kiralamada yapılacak olan süre anlaşmaları sözleşmelerde bulunur.


Kiralık Araç Teslimatı


Teslimat aşamasında araçlar için gerekli şartlarımız bulunur. Araçları teslim etme süresinde gecikme müşterilerimiz için dezavantaj oluşturur. Teslim süresi 3 saat geciken araçlar için günlük ücret kira sözleşmesine eklenir. Fiyatlara KDV dahil şekilde kiralama işlemleri yapılır. Bu eklemeler sözleşmeye eklenir. Ayrıca kiralanan araçların yakıt durumu da önemlidir. Firma olarak araçlarımız alınan yakıt ile teslimat istenir. Teslimat istendiği takdirde firmamıza teslim edilir. Bunun dışında farklı bir adresten teslimat gerçekleşir. Fakat bu durumda tek yönlü olarak müşterilerimizden ekstra ücret alınacaktır. Gerekli işlemler için şartlar sözleşme ile sunulur.