İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Şirketleri

Türkiye sınırları içerisinde aktif olarak hizmet veren en büyük ve en fazla yolcu kapasitesine sahip olan İstanbul havalimanı araç kiralama şirketleri ile yolculara birçok seçenek sunuyor. Ancak bu kadar fazla araç kiralama firmasının olduğu bir yerde bizler firmamızda müşterilerimize tecrübeli personelleri ile hızlı ve sorunsuz şekilde araç kiralama ayrıcalığı tanıyoruz. Kiralama işleminin yapıldığı andan itibaren müşterilerimizin yaşadıkları olası sorunlar içinde saha teknik servis elemanlarımız ile verdiğimiz hizmet sayesinde müşterilerimiz rahat bir şekilde yolculuklarını tamamlayabiliyorlar.

 

 

Araç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Müşterilerimiz İstanbul havalimanına gelmeden önce veya geldikten sonra firmamız web adresinde bulunan araçlardan birisini tercih edip bize bildirerek geldikleri zaman tek bir imza ile araçlarını teslim alabilirler. Bu işlemler sırasında müşterilerimize tüm kolaylıkları sağlayan firma personellerimiz gerekli olan evrakları da kendileri hazırlamaktadırlar. Ayrıca firmamızda kiralama evraklarının yanı sıra farklı avantajlı paketleri de müşterilerimizin avantaj yaşayacaklar hizmetler hakkında bilgi olmalarını sağlıyoruz.

 

 

Araç Kiralamada İstenilen Evraklar

Firmamızdan İstanbul havalimanına araç kiralamayı tercih edenlerin günlük kiralamalar için bize kimlik fotokopileri, ehliyet ve kredi kartı getirmeleri yeterlidir. Herhangi bir olumsuz durumun oluşmaması için nakit alışveriş yapılmayan firmamızda ehliyetler içinde alınma tarihinden itibaren 2 yıllık bir sürenin geçmiş olması önemlidir. Yıllık kiralamada ve bu kiralama işleminin yapanın kurum olması durumunda da bu evrakların üzerine farklı detaylara sahip evraklar eklenmektedir.

 

 

Araç Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Firmamızda bulunan çok sayıda araçların tamamının kiralama bedelleri farklıdır. Bu fiyat farklılıklarının temelinde ise araçların marka ve modellerinin farklı olmaları gelmektedir. Özellikle alt segment bir aracın günlük kiralama tutarı 80 TL iken bu fiyat üst segmentlerde daha fazla olmaktadır. Özellikle kalabalık grupların tercih ettikleri ve bu şekilde avantaj sağladıkları İstanbul havalimanına araç kiralama işlemleri içinde firmamızda hem rahatlık hem de koltuk sayısı fazla olan Vito marka aracımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu gruplara firmamız otobüs ve minibüs gibi seçenekler ile de hizmet vermektedir. Sizlerde bakımlı araçlarımızı kiralamak ve yaptığımız kampanyalardan faydalanmak için web adresimiz aracılığı ile bizler ile biran önce iletişime geçmelisiniz.