İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

Türkiye'nin insan sirkülasyonu en fazla olan İstanbul havalimanı araç kiralama işlemi yapmak isteyenlere birçok seçenek sunuyor. Bu seçenekler arasından müşterilerine kiralama işleminde sunduğu uygu fiyat ve yüksek kaliteli araçlar ile öne çıkan firmamızda aynı zamanda ücretsiz ekspertiz hizmeti de veriyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamızda bulunan farklı marka ve model araçlardan herhangi bir tanesini seçerek de sizlerde seyahatlerinizi daha konforlu şekilde yapabilirsiniz. Ücretsiz servis hizmetinin de olduğu firmamız da araçlarda yaşanılan olası sorunların yerinde çözümü için saha servis elemanlarımızda bulunmaktadır.

 

 

istanbul havaalani rent a car

 

 

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Firmamızda bulunan tüm araçların tanıtımları firmamıza ait web sitesi ve sosyal medya hesaplarında yapılmaktadır. Buradan ihtiyaçlarına uygun aracı seçip firmamız ile iletişime geçen müşterilerimiz havalimanına gelip istediğimiz birkaç küçük evrakı tarafımıza teslim edip araçlarını alabilirler. Araç kiralama işlemlerinden sorun yaşanmaması için müşterilerine fiyatların yanı sıra ek hizmetleri de detaylı şekilde anlatan firma personellerimiz müşterilerimizin sorunsuz seyahat yaşamaları için büyük çaba göstermektedirler.

 

 

 

 

Araç Kiralamada İstenilen Evraklar

İstanbul havalimanında bulunan ve müşterilerinden en az evrak isteme özelliğine sahip olan firmamız müşterilerinden sadece 2 yıllık geçmişe sahip ehliyet ve içerisinde yeterli bakiyenin olduğu kredi kartı talep etmektedir. Bu evrakları getiren müşterilerimizin aracın çıkışını sağlamaları için imzalamaları gereken evrakları da biz hazırlıyoruz. Kiralama işlemlerinde nakit çalışmayan firmamız kiralama işleminde kredi kartından çektiği provizyon ücretini de aracın geri getirildiği tarih itibari ile 7 gün içerisinde müşteri hesabına yollamaktadır.

 

 

 

 

İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Filomuzda bulunan araçlarımız model ve markalarına göre en uygun fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulmaktadır. Aracın marka, model ve koltuk sayısına göre fiyatların değiştiği firmamızda kredi kartına taksit seçenekleri ile de müşterilerimize kolaylıklar sağlıyoruz. İstanbul havalimanı oto kiralama haftalık, aylık veya yıllık kiralamada ise araçların fiyatları belirgin şekilde daha aza inmektedir. Ayrıca firmamızda yaptırdığınız ekstra kasko ve sigorta işlemlerinde de fiyatlar küçük de olsa artmaktadır. En düşük segment araçların fiyatları firmamızda diğer firmalara göre daha uygundur.