İstanbul Havalimanı Araba Kiralama

Türkiye'nin en fazla yolcu kapasitesine sahip olan İstanbul havalimanı araba kiralama için araştırmalar yapanlara birçok seçenek sunuyor. Bu firmalardan araç sayısı, araçlardaki kalite ve uygun fiyatlar ile bir adım önde olan firmamız ile sizde iletişime geçerek en uygun fiyatlara en konforlu seyahat ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Araba kiralama hizmeti verebilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahip olan firmamızın güler yüzlü ve çözüm odaklı personelleri siz müşterilerimiz için gerekli olan tüm evrakları kendileri hazırlayarak istediğiniz aracı hızlı şekilde kiralama işlemini tamamlamanız için sizlere yardımcı olmaktadırlar.

 

 

İstanbul Havalimanı Araba Kiralama

 

 

İstanbul Havalimanı Araç Kiralamada İstenilen Evraklar Nelerdir?

Firmamın temel prensibi olan müşteri memnuniyeti üzerinden hareketle bizden araç kiralama hizmeti talep eden müşterilerimizi fazla zorlamıyoruz. Günlük olarak kiralama taleplerinde müşterilerimizin bize kredi kartı ve ehliyetleri ile birlikte kimlik belgelerini getirmeleri araç kiralayabilmeleri için yeterlidir. Bu evraklara daha uzun süreli kiralama işlemlerinde banka geçmişi de dahil olmaktadır. Ancak firmamız kendisini korumaya almak için istediği kredi kartlarında araç kiralama bedelinin yanı sıra provizyon bedeline yetecek bakiyenin olmasına da önem vermektedir.

 

 

İstanbul havalimanı araç kiralama

 

 

 İstanbul Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Firmamızda bulunan araçların model ve markalarına bakıldığı zaman araç fiyatlarının çok uygun oldukları görülmektedir. Günlük araç kiralama işleminin yapıldığı bu fiyatlar araçların segmentlerine göre değişmektedir. Ayrıca müşterilerimizin kiralamak istedikleri araçlara ek olarak yaptırmak istedikleri sigortalama işlemleri de ekstra fiyatlandırmalara dahil olmaktadır. Birçok firmanın ücretli olarak yaptığı ekspertiz hizmetini araç teslim ve alım işlemlerinde ücretsiz olarak sunan firmamızda müşterilerimize ödeme kolaylığı da sağlanmaktadır.

 

 

istanbul havalimanı araba kiralama

 

 

İstanbul Havalimanında Hangi Araçları Kiralayabilirim?

Firmamızda bulunan teknik servis hizmeti nedeni ile araçlarımızın periyodik olarak bakımları yapılmaktadır. Bu nedenle müşterilerimiz hangi marka ve model araç kiralama yaparlarsa yapsınlar sorun yaşamadan yolculuklarını tamamlayabilirler. Koltuk sayısı fazla olan Vito marka araçların sıklıkla tercih edildiği firmamız İstanbul havalimanında müşterilerine geniş filosu ile hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız da alt segment olarak bilinen Ford, Fıat ve Renault gibi markaların yanı sıra Audi, BMW ve Mercedes gibi üst segment seçenekleri ile de müşterilerimize seçme hakkı tanıyoruz.