Havaalanı Rent A Car İstanbul

Otomobil kullanım hakkını aylık, günlük ve yıllık kategorilerde satın alma işlemi, ulaşım problemini büyük ölçüde çözmüştür. Sektörde istanbul havalimanı araba kiralama , tatilde ve iş seyahatinde, lüks araçlarla seyahat imkanı veriyor. Havaalanı rent a car hizmetinde, aracı uçağınızın iniş saatinden önce çıkışa getiriyoruz. Tatilin bittiği zaman kiraladığınız aracı tekrar havaalanında teslim alıyoruz.

 

İstediğiniz Aracı Tercih Edebilirsiniz

 

Filomuzun lüks araç seçenekleri içerisinde istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Kiralama işleminde, en uygun aracın tercih edilmesi önemlidir. Ailenizle gezmeye karar verdiyseniz, aile tipi araçları tercih edebilirsiniz. Ekonomik araçlardan lüks ve konforlu makam araçlarına kadar istediğiniz seçenekler sitemizde sizleri bekliyor. Kiraladığınız aracı istediğiniz adrese getiriyoruz.

Filomuzda sedan, hactback, jeep ve aile tipi araçlar bulunuyor. Sitemizi ziyaret ederek istediğiniz aracın rezervasyon işlemini kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. Oto kiralama hizmetinde, kiralayan kişi 20 yaşını doldurmalıdır. Kasko şirketleri 20 yaşını doldurmayan kişiler için sigorta işlemi gerçekleştirmiyor.

 

Profesyonel Çözüm

 

Deneyim ve tecrübeli elemanlarla hizmet veren şirketimiz, filosunu düzenli bir şekilde güncellemektedir. Kiralama hizmetinde sözleşme, çıkabilecek sorunları önlemektedir. Sözleşme, kiralayan kişinin adına düzenlenmektedir. Araç kullanımı ve sigorta işlemleri, sözleşmeyi imzalayan kişi adına yapılmaktadır. Bu nedenle aracı kiralayan kişinin trafikten men cezası almaması gerekir. Diğer yandan araç kullanımını engelleyecek her hangi bir durum söz konusu olmamalıdır.

 

Sözleşme Şartlarına Uymak Gerekir

 

Araç kiralama işleminde, aracı kiralayan kişi sözleşme şartlarını okumalıdır. Aracın ticari amaçla kullanımı veya başka amaçla kullanımı, sözleşme şartlarının ortadan kalkmasına neden olur. Aracın muayenesi, sanayi bakımı, zorunlu vergisi ve zorunlu sigortası firmamıza aittir. Trafik cezaları, park ücretleri ve benzeri ücretler, aracı kiralayan kişiye aittir. Araç, sözleşme belirtilen süre zarfında teslim edilmelidir.